O nás

Náš tým v NTG pracuje jiným způsobem. Vždy se snažíme najít správnou cestu ke spokojenosti všech našich klientů. Nejsme jako všichni ostatní – a ani se jimi nesnažíme být.

Stejně jako všechny společnosti NTG pracujeme nezávisle na tom, abychom našim zákazníkům poskytovali co nejlepší řešení, abychom se mohli spolehnout na naše lidi, na jejich talent a odborné znalosti. Naši zaměstnanci jsou jedni z nejlepších odborníků s více než desetiletou zkušeností v oboru a místním know-how.

NTG Road Czech s.r.o. je součástí skupiny Nordic Transport Group A / S spolu s více než 50 dalšími Dánskými a Evropskými dopravními společnostmi – a další stále přibývají. Společnosti ve skupině spolupracují prostřednictvím partnerských dohod, které každé dané společnosti poskytují perfektní příležitosti k řízení a rozvoji svých jednotlivých obchodních příležitostí. Společné zdroje, jako je podpora IT a společný administrativní systém, jsou používány každou společností v skupině NTG, díky čemuž provádí běžné administrativní úkoly efektivně a bez námahy.

Nordic Transport Group A/S s ročním obratem 230 mil. Euro a patří mezi nejúspěšnější evropské společnosti v odvětví dopravy.